AppGrooves offers Best 10 Apps & Games for over 600 categories so you don’t have to. Learn more.

Charaktery

Charaktery

Charaktery Sp. z o.o.

The only Polish magazine psychological available in a version for tablet and smartphone

3.0
65 Reviews 10K+
  • Free
  • In App Purchases
3.0
65 Ratings
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

Video & Screenshots

App Description

Google Play

„Charaktery” to najstarszy polski miesięcznik popularnonaukowy poświęcony psychologii. Każde wydanie jest czytane przeciętnie przez ponad 300 000 osób (wg PBC), a fanpage miesięcznika na Facebooku jest jednym z największych spośród polskich publikacji periodycznych i liczy ponad 360 tys. osób.
Celem i misją „Charakterów” od początku istnienia była popularyzacja wiedzy psychologicznej oraz przybliżenie polskim czytelnikom światowych odkryć i trendów psychologicznych – na tym polu publikacja była i jest pionierem. Wśród autorów, którzy publikowali lub nadal publikują na łamach pisma, są prawdziwe gwiazdy światowego formatu, takie jak Robert Cialdini czy Philip Zimbardo oraz znakomici polscy naukowcy i publicyści, np. prof. Janusz Czapiński, prof. Dariusz Doliński, prof. Wiesław Łukaszewski, prof. Piotr Sztompka, prof. Krzysztof Szymborski, Olga Tokarczuk czy Tadeusz Konwicki.
„Charaktery” stale współpracują też z polskimi uczelniami, m.in. Uniwersytetem Jagiellońskim w Krakowie, Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie, Uniwersytetem Warszawskim, Katolickim Uniwersytetem Lubelskim w Lublinie itd. Dzięki zamieszczaniu tekstów pracowników wyższych uczelni „Charaktery” promują osiągnięcia polskiej nauki.
W 2008 roku magazyn „Charaktery” został nagrodzony prestiżowym tytułem „Magazyn Roku” przez branżowe pismo „Media&Marketing Polska”. Dbałość o szatę graficzną zaowocowała z kolei wielokrotnie przyznaniem wyróżnień w konkursie Grand Front okładkom różnych tytułów wydawnictwa - ostatnio były to okładki wydania specjalnego „Charakterów” oraz jednego z wydań "Styli i Charakterów" pt. "Słowa".

Cena jednego papierowego wydania „Charakterów” wynosi 14,99 zł.

People who viewed this app also viewed

Checkout These Best Alternatives to Charaktery

Let us help you with your problems.

What’s New

Google Play

Feedback or Complaints? AppGrooves helps you contact the developer directly.

Please contact below.


AppGrooves is your all-inclusive guide to the newest, hottest apps and games

Charaktery

Charaktery

3.0 65 Reviews
10K+

Did you Like this app?